2 Temmuz 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SABANCI ÜNİVERSİTESİ LİSE YAZ OKULLARI ÖĞRENCİLERİYLE ONLINE EĞİTİMLE BULUŞACAK

Gençleri geleceğe hazırlayan Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulları, COVID-19 önlemleri kapsamında bu yıl ilk kez online olarak gerçekleşecek.

2011 yılından bu yana çeşitli alanlardaki eğitim programları ve sosyalleşme ortamıyla 13-17 yaş arasındaki gençleri, yaz döneminde, çok kültürlü üniversite hayatına hazırlayan Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulları, COVID-19 önlemleri kapsamında bu yıl ilk kez online olarak gerçekleşecek.

29 Haziran – 10 Temmuz 2020 ile 13 Temmuz-24 Temmuz 2020 tarihleri arasında 2 dönem halinde düzenlenecek Online Lise Yaz Okulları’nda öğrenciler doğa bilimleri ve mühendislik, sosyal bilimler, sanat, yönetim, başarı ve meslek dahil olmak üzere 40’tan fazla üniversite dersi arasından seçim yapabilecekler. Ayrıca İngilizce Dil Okulu öğrencilere dil becerilerini geliştirme imkânı sunarken, Nanoteknoloji Yaz Okulu ile bilim ve teknolojiye meraklı öğrenciler için farklı bir alanın kapıları açılacak.

Yaz okulunda tüm eğitimler Sabancı Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından canlı olarak verilecek.

Sınırlı kontenjanda sunulan Online Lise Yaz Okulları için kayıtlar devam ediyor. Son başvuru tarihi 22 Haziran 2020.

Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulları ile ilgili detaylı bilgi için https://liseyazokulu.sabanciuniv.edu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.