19 Eylül 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yaz Kur’an Kurslarında uzaktan eğitim meyvelerini verdi

Koronavirüs (covid-19) salgını sürecinde, Diyanet'in özellikle yaz Kur'an kursu döneminde çocuklara yönelik hazırladığı uzaktan eğitim programları meyvelerini verdi.

Tüm dünyada etkisini sürdüren koronavirüs (covid-19) salgını sürecinde okullarla birlikte Kur'an Kurslarında da yüz yüze eğitime ara verilmişti.

- Çocuklardan Diyanet'e teşekkür

Diyanet İşleri Başkanlığı, her sene yaklaşık 3 milyon öğrencinin kayıt yaptırdığı ve yaz boyunca Kur’an-ı Kerim’i yüzünden okumayı öğrendiği, itikat, ibadet ve ahlak dersleri aldığı yaz Kur’an kurslarını, bu yıl salgın nedeniyle Diyanet TV üzerinden gerçekleştirdi.

Altı hafta süren "Kur'an Öğreniyorum" programıyla Kur’an-ı Kerim’i yüzünden okumayı öğrenen çocuklar gönderdikleri videolarla Diyanet'e teşekkür etti. Kur'an okudukları videoları Diyanet TV'ye gönderen çocuklar, programın sunucusu ve Kur'an Kursu Öğreticisi Fikret Cömert hocalarından tam not aldı.

Çocuklardan ve anne-babalarından gelen yoğun ilgi üzerine "Kur'an Öğreniyorum" programı tekrarlarıyla birlikte hafta içi her gün saat 17.00'de Diyanet TV’de.

Kaynak: Diyanet Haber


Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.