24 Ekim 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESOGÜ International Tüm Dünyadan Öğrencilere Mikrofon Uzatmaya Devam Ediyor

ESOGÜ International Tüm Dünyadan Öğrencilere Mikrofon Uzatmaya Devam Ediyor
  • 17 Eylül 2020 Perşembe
  • 4577 kez okundu

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi Medya Birimi tarafından hazırlanan YouTube içeriği ESOGÜ International dünyanın dört bir köşesinden gelen ve ESOGÜ’de eğitim gören, staj yapan öğrencilere mikrofon uzatmaya devam ediyor. Türkiye’de eğitim görmeyi düşünen tüm dünyadan öğrenciler için bir deneyim paylaşımı sunan İngilizce içerik ESOGÜ International’ın bu haftaki bölümünde Afganistanlı öğrenci Abdul Saboor Qaderi merak edilen sorulara yanıt verdi.

ESOGÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyasal Bilimler ve Kamu Yönetimi bölümünde lisans eğitimi alan Abdul Saboor Qaderi, Türkiye’de eğitim görmenin sağladığı avantajlardan, “Türkiye Bursları”ndan, burada yaşadığı kültürel deneyimlerden bahsetti. Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri arasında olduğu için ESOGÜ’yü tercih ettiğini belirten Abdul Saboor Qaderi, bölümünü ve üniversitenin olanaklarını anlattı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.