24 Ekim 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Rektör Erdal, şehit babasını eğitim azminden dolayı kutladı

15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişimi sırasında Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde şehit olan polis memuru Muhammet Oğuz Kılınç'ın babası ve aynı zamanda emekli polis Zeki Kılınç, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi (AÖS) Medya ve İletişim bölümüne kaydını yaptırarak yeniden öğrenci oldu. 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi’nde 1996 yılında Sosyal Bilimler önlisans programını, ardından 2010'da da İktisat Bölümü’nü tamamlayarak mezun olan Kılınç, 2020 yılında da üçüncü diplomasını Adalet programını başarıyla tamamlayarak aldı. Zeki Kılınç son olarak Medya ve İletişim Bölümüne kaydını yaptırarak yeniden Anadolu Üniversiteli oldu.

Rektör Erdal telefonla bizzat arayarak tebrik etti

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, eğitim hayatındaki başarılarından dolayı Zeki Kılınç’ı bizzat arayarak yeni öğretim sürecinin kendisi için hayırlı olmasını diledi. Kılınç’a tebriklerini iletirken, pandemi koşulları nedeniyle telefonla tebrik etmek durumunda kaldığını belirten Rektör Erdal, “Oğlunuz ülkemiz için büyük bir fedakârlık örneğidir. Siz de eğitim hayatınızda gösterdiğiniz azimle gençlere örnek olmaya devam ediyorsunuz. Sizin azminiz, öğrenmenin yaşam boyu devam eden bir süreç olduğunun en güzel örneği. Bu farkındalıkla eminim ki birçok insana yol gösteriyorsunuz, sizi gönülden kutlarım.” ifadelerini kullandı.

Zeki Kılınç ise Rektör Erdal’a gösterdiği hassasiyet için teşekkür ederek, Anadolu Üniversitesi’nin daima şehit aileleri ile gaziler ve onların ailelerine sahip çıktığını bildiğini söyledi. Anadolu Üniversitesi’nin şehit aileleri, gazi ve gazi aile üyelerinin, Açıköğretim Sistemi’nden aldıkları öğretimin bedelsiz olması nedeniyle teşekkür eden Kılınç, “Anadolu Üniversitesi’ni şehit ve gazi ailelerine önem verdiğini bildiğim için tercih ettim. Size ve ekibinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Umarım önümüzdeki süreç tüm ülkemiz ve milletimiz adına daha aydınlık olur. Nezaketiniz ve samimiyetiniz için tekrar teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.