22 Ekim 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TSE’den Özel Final Akademi Fen ve Anadolu Lisesine "Okulum Temiz" belgesi verildi

Özel Final Akademi Fen ve Anadolu  Lisesine, Kovid-19 ile mücadelede Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlene kriterleri yerine getirdiği için "Okulum Temiz" belgesi verildi.

TSE'nin belirlediği, 'Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu'nda' yer alan kriter ve önlemleri yerine getiren Özel Final Akademi Fen ve Anadolu  Lisesine   Kovid-19 ile mücadele konusunda TSE tarafından "Okulum Temiz" belgesini TSE Eskişehir Belgelendirme Müdürü İsmail KAYNARCA tarafından Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sinan AKIN’a verildi.

Eskişehir Final Eğitim Kurumları Yönetim Temsilcisi Kamil EMEKSİZ "Öğrencinin sağlıklı koşullarda eğitimlerini sürdürmelerini amaçlıyoruz". Süreç içinde belirlenen ve değişen şartlara da uygunluk göstererek gerekli önlemleri alacağız dedi. 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.