24 Ekim 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESOGÜ Bibliyofil’de Bir Başarı Hikayesi: Konosuke Matsushita

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi Medya Birimi tarafından hazırlanan YouTube içeriği Bibliyofil’in yeni bölümüne ESOGÜ Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Bölümü Öğr.Gör. Muhammet Özgür Yaşar katıldı.

Bibliyofiller için John P. Kotter’ın “Matsushita Liderliği” kitabını seçen Öğr.Gör. Muhammet Özgür Yaşar, bir kişisel gelişim kitabı olarak yorumladığı kitabın herkese ilham olacağını belirtti. Japon iş adamı Konosuke Matsushita’nın hayatının anlatıldığı kitapta iş dünyasına ve hayata dair önemli tavsiyelerin bulunduğunu ifade eden Öğr.Gör. Muhammet Özgür Yaşar,  Matsushita’nın çocukluğu, kariyeri ve iş hayatında karşılaştığı engelleri anlatırken 21. yüzyıllın bilişim devlerinden de örnekler verdi.

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.