26 Kasım 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOORDİNATÖRLÜĞܒNDEN “ÇEVRİMİÇİ STANT” BULUŞMALARI

Eskişehir Teknik Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü tarafından “Çevrimiçi Stantlar” etkinliği gerçekleştirildi. 21 – 22 Ekim 2020 tarihlerinde Zoom Meting platformu üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleşen etkinlikte Eskişehir Teknik Üniversitesi yeni öğrencilerine öğrenci kulüplerini tanıtıldı.

İki Günde 20 Kulüp

Eskişehir Teknik Üniversitesi Kulüpler Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Uysal ve Koordinatör Yardımcısı Arş. Gör. Dr. Eda Tuna Öztürk ev sahipliğinde iki oturum şeklinde gerçekleşen etkinlikte çevrimiçi stantlar ESTÜ öğrenci kulüpleri ve kulüp akademik danışmanları tarafından temsil edildi. Etkinliğin ilk günü olan 21 Ekim 2020 Çarşamba günü 10, ikinci günü olan 22 Ekim 2020 Perşembe günü 10 olmak üzere toplam 20 öğrenci kulübünün tanıtımı gerçekleştirildi.  Etkinlik kapsamında Savunma Sanayii Teknolojileri Kulübü (SASTEK),  ERASMUS Kulübü, Sivil Havacılık Kulübü, Sanat Aktiviteleri Kulübü, Endüstri ve Verimlilik Kulübü, Motorsporları Kulübü, Tasarım Kulübü, Rekreasyon ve Etkinlik Kulübü, Yapı Kulübü, Veri Bilimi Kulübü, Dans Kulübü, Ortak Alan Mekân Tasarımı ve Planlama Kulübü, Kariyer ve Girişimcilik Kulübü, IEEE ESTÜ Öğrenci Kolu Kulübü, Fotoğrafçılık Kulübü, Avrupa Elektrik Mühendisliği Öğrencileri Kulübü (EESTEC), Ateş Böceği Kulübü, Çevre ve Sürdürülebilirlik Kulübü, Spor ve Yaşam Kulübü, Kimya ve Teknolojileri Kulübü üyeleri ve akademik danışmanları tarafından kapsamlı tanıtım sunuşları gerçekleştirilerek kulüp bünyesinde yer almaları için öğrencilere çağrıda bulunuldu.

Öğrencilere Canlı Destek 

Etkinlik boyunca tüm öğrencilere dokunabilmek amacıyla ESTÜ Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü, öğrenci kulüpleri ve kulüp akademik danışmanları tarafından kulüplere katılım süreçleri, kulüplerin sunduğu imkân ve olanaklar, kulüpler ile iletişim süreçlerinin yürütülmesi gibi tüm sorular anlık olarak ESTÜ Kulüpler Koordinatörlüğü kurumsal e posta hesabı üzerinden ve Eskişehir Teknik Üniversitesi resmi YouTube kanalından takip edilerek yanıtlandı.

Sosyal Becerilerin Kazanılmasında Öğrenci Kulüplerinin Önemine Değinildi

Sektör ile ilişkilerin lisans döneminde ve 21. Yüzyıl becerilerinden biri olan jenerik becerilerin geliştirilmesinde öğrenci kulüplerinin önemine dikkat çekildiği Çevrimiçi Stantlar etkinliği boyunca kulüp tanıtım sunumlarını gerçekleştiren ve söz alan öğrenciler tarafından öğrenci kulüplerinin sosyal becerilerin gelişimindeki olumlu etkisine vurgu yapıldı.   Zoom Meeting platformunda söz alarak çevrimiçi sohbete katılan öğrenciler, akademik bilgi ve becerilerin yanı sıra sosyal becerilerin de üniversite yaşamı boyunca edinilmesi gereken yetkinlikler olduğunu vurgulayarak Eskişehir Teknik Üniversitesi öğrencilerini öğrenci kulüplerinde yer almaya davet etti.Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.