9 Mayıs 2021 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Rektör Erdal’dan Yunus Emre Enstitüsü’ne ziyaret

Rektör Erdal’dan Yunus Emre Enstitüsü’ne ziyaret
  • 21 Kasım 2020 Cumartesi
  • 4682 kez okundu

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş’i ziyaret etti. Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş’in makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Erdal’ın yanı sıra Açıköğretim Sisteminden Sorumlu Rektör Yardımcısı ve Açıköğretim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Kaya ile Rektör Danışmanı Prof. Dr. Mustafa Tuncan yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde hazırlık toplantısı Eskişehir’de gerçekleşen “2021 UNESCO Yunus Emre Anma ve Kutlama Yılı” çalışmalarının değerlendirildiği ziyarette Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Ateş, Anadolu Üniversitesi’nin akademik bilgi birikimi ile çok önemli bir konumda olduğunu belirtti. Anadolu Üniversitesi ve Yunus Emre Enstitüsü arasında olası iş birliklerinin de konuşulduğu ziyarette Rektör Erdal, Anadolu Üniversitesi’nde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar