27 Şubat 2021 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

"Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerle Buluşuyor Projesi"

İnönü ilçesi İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan Makine ve Tasarım Teknolojisi, Motorlu Araçlar Teknolojisi ve Bilişim Teknolojileri alanlarındaki imkânlarla "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerle Buluşuyor" Projesi kapsamında ilçe halkının traktörlerinin, tarım aletlerinin ve bilgisayarlarının bakım ve onarımlarını ücretsiz yapmaya devam ediyor.

Projenin amaçlarına uygun olarak yaptıkları çalışmalarla; velilerin eğitim-öğretim ortamına katılımlarını sağlıyor, onlara eğitimin bir parçası olduklarını hissettirecek ortamlar hazırlıyor ve maddi güçlük çeken ailelerin araçlarının kış bakımlarını veya basit motor bakımlarını velilerin kendi çocuklarıyla birlikte yaparak okul-veli bağlarının güçlenmesine katkı sağlıyorlar.

Bu kapsamda okulumuz velilerinden Ahmet TEKE için Sap-Saman Kırma Makinesi yapan Makine Teknolojisi Öğretmeni Talat AKSU ve öğrencisi Gökhan TEKE, piyasada yaklaşık 4750 TL'ye satılan makineyi 1400 liraya mal etti.

Malzeme ve parça temininin Ahmet TEKE, imalatının Makine Teknolojisi Öğretmeni Talat AKSU ve Gökhan TEKE tarafından yapıldığı projede emeği geçenlere teşekkür ederiz.

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar