24 Şubat 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

HAFIZLIK KIZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Moral,motivasyon ve istişare amacıyla,Eskişehir İl Müftüsü Bekir GEREK başkanlığında,Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Müftülüğüne bağlı Kur'an Kursu ögreticileriyle toplantı gerçekleştirildi.

Covid-19 tedbirlerine riayet edilerek yapılan toplantıya, İl Müftüsü Bekir GEREK, İl Müftü Yardımcısı Ziya ALBAYRAK, İl Müftü Yardımcısı Fatma ADSOY , Odunpazarı İlçe Müftüsü Hamdi UZUNHARMAN,Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Müftülüğüne bağlı Kur'an Kursu öğreticileri katıldı.

Toplantıda Kuran Kursu öğreticileri yüz yüze eğitime olan özlemlerini dile getirerek,bundan sonraki süreçle ilgili beklenti ve taleplerini ilettiler. İl Müftüsü Bekir GEREK yaptığı konuşmada "Bu zorlu dönem de tüm tedbirler alınarak durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Eskişehir hafızlık konusunda başarılı bir şehir.Bu başarıların devamı adına çalışmalarımızın hız kesmeden devam etmesine önem veriyoruz,bugüne kadar olduğu gibi İl Müftülüğü olarak gereken desteği vermeye devam edeceğiz."dedi.

Programda İl Müftü Yardımcısı Ziya ALBAYRAK, İl Müftü Yardımcısı Fatma ADSOY, Odunpazarı İlçe Müftüsü Hamdi UZUN HARMAN da konuşma yaparak duygu, düşünce ve fikirlerini beyan ettiler. Program İl Müftüsü Bekir GEREK'in toplantıya katılan Kur'an kursu öğreticilerine teşekkür etmesi ile son buldu.Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar