21 Ekim 2021 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İnönü İlçesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İnönü İlçesini Ziyaret Etti
  • 15 Eylül 2021 Çarşamba
  • 2131 kez okundu

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ilçe ziyaretleri kapsamında İnönü ilçesini ziyaret etti.

İnönü Kaymakamı Rumeysa Sena Kurt ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Büyük ile görüşen İl Milli Eğitim Müdürümüz Cırıt, ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonrasında yapımı devam eden İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu ve spor salonunda incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından İnönü Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Esme Tokatlı koordinesinde yürütülen ve Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirilen "Yedi Şehir Ayak İzleri ve Renkler" adlı e-twinning projesinde yer alan öğretmen ve öğrencilerin belgelerini vererek, kendilerini tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak koronavirüs tehdidine karşı gereken her türlü önlemleri aldıklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Cırıt, "Yüz yüze eğitimin başlamasının mutluluğunu öğrencilerimizle birlikte bizler de yaşıyoruz. Tüm okullarımızda tedbirlerimizi en üst düzeyde aldık. Oluşabilecek muhtemel olumsuzlukları önleme adına tüm öğretmenlerimiz gerekli alt yapı ve bilgi birikimlerine sahipler." dedi.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar