23 Ekim 2021 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yılın Özel Okulu Seçilen Özel Eskişehir OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yöneticileri Başarılarını Paylaştılar

Yılın Özel Okulu Seçilen Özel Eskişehir OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yöneticileri Başarılarını Paylaştılar
  • 22 Eylül 2021 Çarşamba
  • 1986 kez okundu

Özel Eskişehir OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Okul Kurucu Temsilcisi Metin Saraç, Okul Müdürü Rahmi Özyiğit, Müdür Yardımcıları Zuhal Şangar, Bülent Seğmen, program koordinatörü Gül Af ve koordinatör yardımcısı Müge Yakıcı İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt'ı makamında ziyaret ettiler.

Bir EYUDER markası olan Geleceğin Okulu Akreditasyon Programı kapsamında yer alan 7 okul etiketini tamamlayarak en büyük ödül olan "Altın Meşale Ödülü"nü kazanan Özel Eskişehir OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu gururu İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt'la paylaştılar.

Başarılarından ve desteklerinden dolayı Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kuruluna, okul idarecilerine ve öğretmenlerine teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, "Özel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz ülkemizde ve Eskişehir'de fark yaratıyor. Meslek liseleri arasında ülkemizin en iyi ve seçkin okullarından birisi olmasından dolayı gurur duyuyoruz." dedi.

Kurucu Temsilcisi Metin Saraç'ta EOSB Teknik Kolejin, 3 yıl boyunca akrediteyi devam ettirerek "Vizyon Okul" etiketini kazanmayı, mesleki ve teknik eğitimde marka olmayı hedeflediğini belirtti.Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar