25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Benzersiz’den Sesler Yükselmeye Başladı!

Benzersiz’den Sesler Yükselmeye Başladı!
  • 23 Ağustos 2017 Çarşamba
  • 4205 kez okundu

Vizyona yeni ve benzersiz bir soluk getirmek için hazırlanan Benzersiz Filmi, Chantier Films dağıtımcılığında 15 Eylül’de seyircisiyle buluşuyor. Gizem ve gerilim türündeki film, aksiyon içerikli sahneleriyle de dikkat çekiyor. Deneyimli oyuncu kadrosu ile göz dolduran film sinemada farklı bir tat arayan seyircileri fazlasıyla memnun edecek. Ekip, klasik hikaye anlatımının dışına çıkarak seyircinin de aktif olmasını ve filmin her dakikasında düşünmesini, sorgulamasını istediğini dile getiriyor. Bu şekilde filmi kendi yaşanmışlıklarına ve etik anlayışına göre değerlendirip kendi fikrini savunan bir seyirci profili karşımıza çıkıyor. Yapım ekibinin amacı; etkileşimin öneminin hat safhada olduğu bir dönemde bulunduğumuz şu günlerde sinemada da yeni şeyler denemek ve seyirciyi beyaz perdede pasif konumdan çıkarmak. Bu tarz bir bakış açısını da deneyen ilk filmlerden biri olma özelliğini sahip olan Benzersiz, aynı zamanda Türkiye’nin ilk eczacı filmi olarak da öncü bir konumda.

Film bugünlerde de ‘’Benzersiz’’ isimli rap parçası ile gündemde. İlk olarak filmin resmi internet sitesi www.benzersizfilmi.com’da ve resmi YouTube kanalında yayınlanan klip, filme olan beklentiyi arttırıyor. Filmin özeti niteliğinde varsayılan kısa rap parçası özellikle gençler tarafından oldukça ilgi görüyor. Sözleri Eter lakaplı genç rapçi tarafından kaleme alınan ve seslendirilen parça akıcı sözleriyle filmin konusunu destekler nitelikte. Çekimleri bir günde tamamlanan klip filmden öne çıkan sahneler eşliğinde izleyicilere sunuluyor. Daha ilk teaser'ından itibaren ünlü fenomenlerin ilgisini çeken, yeniden skeçleştirilen ve paylaşılan filmin klibinden de beklenti şimdiden büyük.

15 Eylül’de izleyicisiyle buluşmayı bekleyen Benzersiz Lal Sanat Yapımcılık tarafından hayata geçirilen ve beyaz perdede farklı bir bakış açısı yaratan bir proje olarak Türk sinema sektöründe adından söz ettirecek.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sinema Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar