19 Temmuz 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Şimdiden 2 Yaralanma Oldu (!) İMZA ATMAYA ÇAĞIRDI

Şimdiden 2 Yaralanma Oldu (!) İMZA ATMAYA ÇAĞIRDI
  • 17 Mayıs 2017 Çarşamba
  • 8492 kez okundu

Hayvanat Bahçesi’ne karşı başlatılan imza kampanyasına ünlü oyuncu İpek Bağrıaçık da imza attı, herkesi destek olmaya çağırdı. Rakun görüntüleriyle ilgili Bağrıaçık, “Deliricem. Bu görüntüler ne demek oluyor. Vicdansızlar. Allah belanızı versin. Bu düpedüz işkence. Allah’ın verdiği cana saygınız yok” dedi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’ne karşı başlatılan imza kampanyalarına ünlü isimler de imza atıp destek oluyor. Son olarak ünlü oyuncu İpek Bağrıaçık da imzalayıp sert tepki gösterdi. Rakun görütüleriyle ilgili Bağrıaçık, sosyal medya hesabında da çeşitli paylaşımdalar bulunarak, “Deliricem ya bu görüntüler ne demek oluyor. Vicdansızlar. Allah belanızı versin. Bu düpedüz işkence. Allah’ın verdiği cana saygınız yok” diye yazdı, takipçilerini imza kampanyasına destek olmaya çağırdı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu oyuncu Bağrıaçık, öncesinde bir dönem Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde de eğitim almıştı. Son olarak “Yeni gelin” dizisinde rol alan Bağrıaçık, hayvan hakları konusundaki çalışmaları ve sıkı bir hayvansever olmasıyla da tanınıyor. 

Deniz Savcı 
2eylul.com.trGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar