25 Nisan 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sportif Amaçlı Amatör Balıkçılık Yarışması Düzenlendi

Sportif Amaçlı Amatör Balıkçılık Yarışması Düzenlendi
  • 9 Ağustos 2018 Perşembe
  • 876 kez okundu

Han İlçemizde Sportif Amaçlı Amatör Balıkçılık Yarışması Düzenlendi.

​Eskişehir Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (ESBALDER) ve İl Müdürlüğü işbirliği ile İlimiz Han İlçesi Erten Mahallesinde bulunan Hanköy Göletinde Sportif Amaçlı Amatör Balıkçılık Yarışması düzenlendi.

 İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Su ürünleri kontrol görevlilerinin gözlemci olarak bulunduğu, 4-5 Ağustos 2018 tarihlerinde düzenlenen etkinliğe, 68 amatör balıkçı yarışmacı olarak katıldı.

4/2 Numaralı Amatör Amaçlı Su Ürünleri Avcılığını Düzenleyen Tebliğ hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilen etkinlikte yakalanan sazan balıklarının boy ve kilo ölçümleri yapıldıktan sonra suya iadeleri sağlanmıştır. Etkinlikte en büyük balık yakalama birincisi, 44 cm. boyunda 1230 gr. ağırlığında sazan balığını yakalayan Göker BAYRAKTAR olurken, en çok balık yakalama birincisi ise Mustafa KILIÇ olmuştur.

Birincilere ve yarışmaya katılan tüm yarışmacılara, sponsorlar tarafından çeşitli ödüllerin verilmesiyle yarışma sona ermiştir.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar