17 Kasım 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Orman Müdürlüğü de Tarım Fuarında Yerini Aldı

​Eskişehir Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı kapılarını açtı.  Orman Bölge Müdürlüğü olarak fuardaki yerini aldı. Eskişehir Orman Fidanlık Müdürlüğü ve Afyonkarahisar Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Merkezi Müdürlüğü çalışmalarını ve ürünlerini sergiliyor.

4-8 Eylül 2019 tarihleri arasında açık olacak tarım fuarının açılışı 04.09.2019 Çarşamba günü saat 12.00’de yapıldı. Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak bir konuşma yaparak fuarın açılışını yaptı. Orman Bölge Müdürü Recep Temel’de protokol ile birlikte açılışa katıldı. Açılışın ardından misafirler stantları gezmeye başladı. Ağırlıklı olarak tarım makinelerinin ve tarımsal ürünlerin bulunduğu fuarda Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü ’de yerini aldı.

Fidanlık Müdürlüğünde üretilen fidan türleri ile süslenen Orman Bölge Müdürlüğü standına, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Merkezinin ürünleri de ayrı bir renk kattı. Orman Bölge Müdürü Recep Temel, Bölge Müdür Yardımcısı Metin Topçu, Fidanlık Müdürü İzzet Bolatkıran, Tıbbi Bitkiler Merkezi Müdürü Emel yıldız ve İşletme Müdür vekili Remzi Artar misafirler ile tek tek ilgilendi. Açılan bir anı defterine de bazı konuklar yazı yazarak imzaladılar.

Fuar, Eskişehir Ticaret odasının çevre yolundaki yeni yerleşkesinde 8 Eylüle kadar gezilebilecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar