31 Mayıs 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Havacılık Tutkunlarına Hediyeler Orman Müdürlüğünden

Havacılık Tutkunlarına Hediyeler Orman Müdürlüğünden
  • 16 Eylül 2019 Pazartesi
  • 1582 kez okundu

​Eskişehir’in Sivrihisar İlçesinde 4. Düzenlenen havacılık gösterilerine (Air Show 2019) Tarım ve Orman Bakanı Dr.Bekir Pakdemirli’de katıldı. Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü de bir stant oluşturarak misafirlere bitki çayı, kalemlik, OGM amblemli şapka ve tişört dağıttı.

14-15 Eylül tarihlerinde Sivrihisar’da düzenlenen etkinlik, havacılık tutkunlarını bir araya getirdi. Aynı zamanda pilot olan Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Pakdemirli, Ferocious Frankie isimli P-51D model özel gösteri uçağı ile uçuş yaptı. Sayın Bakanımız bir de konuşma yaparak, Türk Havacılığına destek vermek için hazır olduğunu söyledi.

Mihalıççık Orman İşletme Müdürlüğünün fidanlarla süslediği stantta katılımcılara çeşitli hediyeler dağıtıldı. Orman Bölge Müdürü Recep Temel de programa iştirak ederek, ormancılık çalışmaları hakkında bilgilendirmeler yaptı.​Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.