3 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

15 Bin Kişi Kirletti, 15 Kişi Temizledi

Eskişehir El Ele Gülümsetmeye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri farkındalık oluşturmak amacıyla doğada çevre temizliği yaptılar. Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği halinde Kocakır Yangın Hareket Merkezinde toplanan dernek üyeleri, ilk önce çevre, doğa ve ağaçlandırma üzerine bir sohbet gerçekleştirdiler.

Daha sonra Kocakır ormanlık alanı ile Seyitgazi yolu kenarında kalan alanda temizlik yaptılar. Dernek Başkanı Hande Bayrak ve arkadaşları elerline poşetleri alarak yol boyunca araçlardan atılan çöpleri topladılar. Etkinliğe Orman İşletme Müdürü Doğan Kiras’da eşlik etti.

Derneklerinin sosyal medya zerinde 30 bin takipçisi olduğunu söyleyen Hande Bayrak “Birçok yardımlaşma çalışması yapıyorduk. İlk kez çevre temizliği etkinliği yaptık. Bu bir başlangıç, bundan sonra daha kalabalık guruplar ile doğayı çöplerden kurtaracağız. Destekleri için Orman Teşkilatına teşekkür ederiz” dedi.

2 saatlik çalışma ile onlarca poşet çöp toplandı. Toplanan çöpler ayrıştırılmak ve geri dönüştürülmek üzere ilgili yerlere teslim edildi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.