3 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Mustafa Gökhan Us’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Mustafa Gökhan Us’a Hayırlı Olsun Ziyareti
  • 11 Kasım 2019 Pazartesi
  • 1688 kez okundu

​Tokat Erbaa Orman İşletme Müdür Yardımcısı iken Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürü olarak atanan Mustafa Gökhan Us Görevine başladı.

Orman Bölge Müdürümüz Recep Temel, M.Gökhan Us’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar temenni etti.

Ziyarete, Bölge Müdür Yardımcısı İsmet Kıraç, Fidanlık Müdürü Mutlu Tepe, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Merkezi Müdiresi Emel Yıldız, İşletme Müdür Yardımcıları Süleyman El ve İbrahim Kurt ile şefler katıldı.

Mustafa Gökhan Us Kimdir?

1979 Tokat Turhal doğumlu olan M.Gökhan Us, ilk, orta ve lise eğitimini memleketinde tamamladı. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinden mezun oldu ve 2006 yılına kadar özel sektörde çalıştı. 2006 yılında Orman Teşkilatına giren Sayın Us sırasıyla, Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Tokat Orman İşletme Müdürlüğü Gökdere Şefliği, Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü Çatalan Şefliği, Merzifon Şefliği, Tokat Şefliği ve Erbaa Orman İşletme Müdür Yardımcılığı yaptı. Kasım 2019 tarihinde de Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürü olan Mustafa Gökhan Us, evli ve 3 çocuk babasıdır.​Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.