3 Haziran 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Covid-19 Tahliyelerinde Fidan Hediye Edildi

​2 aydır bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüs salgını nedeniyle karantina altında tutulan vatandaşlar tahliye olurken Orman Genel Müdürlüğümüzün sürpriz hediyeleri ile uğurlandı.

Pakistandan ülkemize getirilen 133 vatandaşımız 14 gündür Eskişehir’de KYK Yurtlarında kalmaktaydı. Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve AFAD İl Müdürlüğü ile işbirliği yaparak tahliye olanlara lavanta ve sedir fidanı ile orman bitki çayı hediye etti.

Orman Bölge Müdürü Recep Temel’de etkinliğe katılarak tahliye olanlara geçmiş olsun dilekleri ile hediyelerini verdi.​Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.