9 Ağustos 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Seyitgazi Belediyesi’de Belgesini Aldı

Seyitgazi Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ülke genelinde başlatılan “Sıfır Atık” projesi kapsamında tüm yerel yönetim, kamu kurum ve kuruluşlarının almasının zorunlu hale geldiği “Sıfır Atık Belgesini” aldı.

Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe’nin girişimleri ile başlatılan çalışmalar sonunda Seyitgazi İlçesi daha temiz hale gelecek. Seyitgazi Belediyesi atıklar konusunda yürüttüğü çalışmalar dolayısıyla Sıfır Atık Projesi kapsamında, hizmet binasındaki çalışmaları hızlı bir şekilde tamamladı.  Atıkları kontrol altına alarak çevre kirliliğini önlemek, geri dönüşümü mümkün atıkları yeniden kazandırmak ve gelecek nesillere temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak adına kurulan atık toplama sisteminin yanı sıra ilçede Sıfır Atık kapsamında yeni uygulamalar gerçekleştirmek üzere projelerini hazır hale getiriyor. 

Dünya Çevre Günü dolayısı ile bir açıklama yapan Başkan Uğur Tepe, “Sıfır Atık projesi kapsamında alınan belge ve çalışmalar ilçemiz için çok önemli. Çevre kirliliğinin ve tehdidinin bertaraf edilebilmesi için yapılacak en güzel çalışma geri dönüşümdür. Seyitgazi Belediyesi olarak temiz, düzenli ve yaşanabilir bir Seyitgazi için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sıfır Atık Belgesinin de bu önemli günde alınması ise ayrıca bize değer katmıştır. İlçemizin daha temiz örnek gösterilir hale gelmesi için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.