9 Ağustos 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’de Fidan Satışları Yeniden Başladı

Yaşadığımız Covid-19 salgını nedeniyle bir süredir ara verilen fidan satışlarına Orman Fidanlığında tekrar başlandı.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Orman Fidanlık Müdürlüğünde gerek yakın temastan kaçınmak, gerekse kısmı çalışma nedeniyle 20 Mart tarihinden beri perakende fidan satışları durdurulmuştu. Kamu kurumlarında tekrar normal mesaiye dönülmesi ile vatandaşlara fidan satışları da başladı. İsteyenler Orman Fidanlığına mesai saatleri içinde giderek istedikleri fidanı alabilecek.

Bilindiği gibi Orman Fidanlığında genelde orman ağaçlarından oluşan yaklaşık 200 çeşit fidan üretiliyor. 3 liradan 300 liraya kadar fiyatlar ile fidan almak mümkün.
 
Orman Bölge Müdürü Recep Temel, vatandaşların daha kolay fidan almaları için kısa bir süre içinde şehir merkezinde de bir fidan satış reyonu kuracaklarını söyledi.
 
Topraklı olarak satılan tüplü fidanlar her mevsim dikilebilir.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.