9 Ağustos 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirspor’a Yeşil Destek

Eskişehirspor’a Yeşil Destek
  • 10 Haziran 2020 Çarşamba
  • 4217 kez okundu

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Eskişehirspor tesislerindeki uygun alanları ağaçlandırdı.

Eskişehirspor futbolcularının ve alt yapı oyuncularının antrenman yaptığı tesisler ile sahaların etrafına 350 adet fidan dikildi. Mavi servi, ladin, ıhlamur ve mazıdan oluşan fidanlar büyüdüğünde hem gölgelik hem de rüzgâr perdesi görevi görecek.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından Eskişehirspor Kulüp Başkamı Mustafa Akgören ile birlikte tesisleri gezen Orman Bölge Müdürü Recep Temel, fidanlar büyüyene kadar da bakımlarına destek sözü verdi.  Başkan Akgören de Orman Teşkilatına teşekkür etti ve Bölge Müdürü Recep Temel’e ismi yazılı bir Eskişehirspor forması hediye etti.

Ziyarete, Orman İşletme Müdürü Doğan Kiras, Başmühendis Ender Tuncer, kulüp yöneticileri Cem Ergören, Güven Ortatuna ve Ahmet Yüce de eşlik etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.