9 Ağustos 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

PROF. DR. GÜNAY İNÖNܒDE FİDAN DİKTİ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay ilçe ziyaretlerine İnönü ile devam etti. Günay öncelikle, pandemi sürecinde ilçelerde önemli görev üstlenen kurum ve kuruluşların başında gelen Kaymakamlık ve Belediyeyi ziyaret etti. İnönü Kaymakamı Burak Çimşir’i ziyaret eden Sayın Günay ilçemizde pandemi döneminde kaymakamlık nezdinde yapılan yardım ve destekler için bilgi aldı. Aynı zamanda VEFA Destek Gruplarımızda çalışan kişiler adına Kaymakam Bey’e teşekkür etti.

PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİ

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’u da makamında ziyaret eden Günay ilçe hakkında Başkandan devam eden projeler hakkında detaylı bilgiler aldı. Bilgi verilen projeleri yerinde inceleyen Günay ve Kadir Bozkurt’a Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel ve Eskişehir Orman İşletme Müdürü Doğan Kiras eşlik etti.

8000 FİDAN NEFES OLACAK

Günay, Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü’ nün çalışmalarıyla oluşan İnönü Bal Orman Ağaçlandırma Projesi kapsamında 2020 yılında saha revize edilerek 8000 adet fidan dikimi yapılması planlanan alanı da ziyaret etti. Ziyaret esnasında Bölge Müdürü, Belediye Başkanı ve Prof. Dr. Günay ilk ıhlamur ağacını beraber diktiler. Günay, ‘’Pandemi sürecinde inşallah tüm insanlık olarak doğanın değerinin farkına varmışızdır, çünkü evlerde kaldığımız süreç boyunca hasret kaldığımız şeylerin en başında doğa geldi. Bugün burada ektiğimiz fidanlar doğaya nefes olacak.’’ dedi.

HİZMETE YÖNELİK İŞBİRLİĞİ

Günay ayrıca, ‘’Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğümüzce Orköy kapsamında 2020 yılında Esnemez, Dereyalak, Yörükyayla ve Dutluca mahallemizden 12 aileye hayvancılık kredisi kullandırılmıştır. Yine Belediye Başkanlığı ile Orman İşletme işbirliği ile toplam 15 bin ceviz ve 5 bin badem fidanı İnönülü hemşehrilerimize ücretsiz dağıtılmıştır. Kurumlarımız arasındaki hemşerilerimize hizmete yönelik işbirliği ve koordinasyon için çok güzel bir örnek. Ben çalışmalarından dolayı hem Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt’a hem de Orman Bölge Müdürümüz Recep Temel ile Orman İşletme Müdürümüz Doğan Kiras nezdinde tüm emeği geçenlere hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. ’’ Şeklinde açıklamada bulundu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.