28 Ekim 2021 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Milli Servetimizi Koruyoruz

Milli Servetimizi Koruyoruz
  • 28 Ağustos 2021 Cumartesi
  • 1689 kez okundu

​Milli servetimizin heba olmasının önüne geçerek, üreticilerimizin alın teri ve emeklerini koruma çalışmalarımız devam ediyor.

11.08.2021 tarihinde Kastamonu ve Sinop İllerinde aşırı yağışlar nedeniyle sel felaketi meydana gelmişti. Meydana gelen sel felaketinin etkisiyle denize taşınan orman emvalinin denizden çıkarılması ve tekrar ekonomiye kazandırılması maksadıyla Orman Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler ile paydaş gurupların işbirliğine gidilmiş ve gerekli görülen iş gücü ve ekipman sağlanarak çalışmalara başlanmıştır.

Teknelere bağlanan halatlar yardımıyla kıyıya çekilen orman emvali, kıyıdan iş makineleri yardımıyla güvenli alanlara nakledilmektedir.

Selden dolayı taşınan emvalin büyük bölümü denizden çıkarılmış olup geri kalan emvalin çıkarılma çalışmalarına devam edilmektedir.​Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar