29 Kasım 2021 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kadastro Mülkiyet Toplantısı Eskişehir’de Yapıldı

​Orman Genel Müdürlüğü Kadastro Mülkiyet Dairesi Başkanı Ahmet Akbulut Eskişehir’e geldi. Orman Bölge Müdürü Recep Temel Tarafından karşılanan Sayın Başkanımız ve beraberindekiler, bir süre önce göreve başlayan Orman Toprak ve Ekoloji Araştırmaları Enstitüsü Müdürü Cezmi Özel’e bir ziyarette bulundular.

Ziyaretin ardından değerlendirme toplantısına geçildi. Toplantıya, Kadastro ve Mülkiyet Dairesi Başkanı Ahmet Akbulut, Mülkiyet ve Özel Ormanlar Şube Müdürü Hasan Ayhan ile Merkez Koordinatörü Togay Cihanoğlu, Bölge Müdür Yardımcısı Metin Topçu, Şube Müdürü Levent Özpolat, Eskişehir ve Çatacık İşletme Müdürleri, Müdür Yardımcıları, İşletme Şefleri, 91 Nolu Orman Kadastro Başmühendisliği, TİP Ofiste görevli Harita Mühendisi ve Harita Teknikerleri katıldı.

Kadastro ve Mülkiyet Dairesi Başkanlığı 2021 yılı programlarının % 100 gerçekleştirilmesi, ORBİS veri girişlerinin tamamlanması ve uygulamalarının kontrolü, veri girişlerindeki darboğazların tespit edilmesi ve yardımcı olunmasına yönelik teknik, hukuki destek sağlamak, bazı problemleri yerinde çözmek amacı ile görüş alışverişinde bulunuldu. Uygulamada karşılaşılan sorunlar masaya yatırılarak tartışıldı.

Toplantı bitiminde Eskişehir İl Kadastro Müdürlüğüne de bir ziyaret gerçekleştirildiGönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar