21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Nedim Şener’in 15 Temmuz’a tiyatro diyenlere cevabı

Posta yazarı Nedim Şener, 15 Temmuz kanlı darbe girişimine tiyatro diyenlere, darbecilerin yazdığı notlarla cevap verdi.

FETÖ'nün 15 Temmuz'daki kanlı darbe girişimiyle ilgili çatı iddianame tamamlandı. İddianamede; “Yurtta Sulh Konseyi” üyesi Tuğgeneral Mehmet Partigöç’ün eşi ve kızlarına yazdığı not da yer aldı.

"15 TEMMUZ'A TİYATRO DİYENLERE.."

Notları köşesinden paylaşan Nedim Şener, "Aslında bunlar Partigöç’ün yalnız ailesine değil, 15 Temmuz darbesine ‘tiyatro’ ya da “kontrollü darbe’ diyenlere bıraktığı bir not. Tabii anlayana, vicdanı ve ahlakı olana." ifadelerini kullandı.

Nedim Şener'in 15 Temmuz'a tiyatro diyenlere cevabı

Darbeci Partigöç'ün notlarında şunlar yazıyor; “Sevgili eşim ve kızlarım, hayatım ülkem ve milletim için mücadele ile geçti. Geldiğimiz aşamada ülkemizin kötü gidişine dur demek bize düştü. Hakkınızı helal edin.”

"BU BAŞKALDIRIYI YAPMASAYDIM..."

İkinci not ise şöyle; “Canım eşim, seni gerçekten her şeyden çok sevdim. Ama bu başkaldırıyı yapmasaydım da beni hayatımın sonuna kadar hapse atacaklardı. Beni affet.”

 

ensonhaberGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar