25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Basınının SKANDALLA İMTİHANI

Yıllardır açılması için yapılan çalışmalar sırasında yaşanan skandalların bir çoğunu göremeyenler bir vatandaşın çektiği ve ilk haber olarak Türkiyeye bizin duyurduğu skandal görüntüleri ya görmezden geldi ya da büyükşehir belediyesinin açıklamasından sonra görebildi..

Eskişehirde yaşanan pek çok sorun ve sıkıntıyı da bir şekilde ıskalamayı başaran basın yine bu konuda da tavrını değiştirmeyi başaramadı.. Bazı yerel gazeteler bizim haberimden sonrada bir çok ulusal basında bile yer alan haberleri göremediler bile.. Görebilenlerin de maalesef belirgin bir bölümü Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya dayandırarak gördüler yaşanan SKANDALI..

Maalesef bugüne kadar pek çok skandalda baş aktör olan hayvanat bahçesi ilk tanıtım gününde basından tercih ettikleri kişileri davet ettiler. Davet edilenler bu elektrikli çitlerin fotoğraflarını çekti ama yaşanabilecek bu durumu ifade etmediler. Bu konuda da ilk uyarıyı biz yapmıştık.. Küçük bir çocuk yada hasta bir birey bu tarz bir elektriği maruz kalırsa ne olur, hayvanların canı yanmaz mı demiştik.. Bu uyarıyı yapmamızın üzerinden daha bir hafta bile geçmeden tüyler ürpeten bu görüntüler ortaya çıktı..

Elektrik hem o zavallı küçük hayvanı, hem de bu konularda kamuoyuna bilgi verecek pek çok ismi ÇARPTI..

Bu konuda ulusal basında yer alan haberlerden biri de hayvanseverlerin bu konuda sessiz kalmasıydı..Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar