23 Nisan 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

En çok konuşulan kadın aktüel programları açıklandı

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK KONUŞULAN KADINI MÜGE ANLI

Ekranların en çok konuşulan kadın aktüel programları belli olurken, Medya Takip Ajansı Interpress’in yaptığı incelemeye göre Müge Anlı İle Tatlı Sert geçen ay yine yazılı basında en fazla konuşulan kadın aktüel programı oldu. Canlı olarak yayınlandığı gündüz kuşağında en çok izlenen programlar arasında yer alan ve başarılı televizyoncu Müge Anlı ve ekibinin hazırladığı program hakkında geçtiğimiz ay yazılı basına 71 haber yansıdığı tespit edildi.

İkinci sırada kaybolan çocukları ailelerine kavuşturmak için yola çıkan ve deneyimli programcı İnci Ertuğrul’un sunumuyla hafta içi her gün ekrana gelen Kaybolan Çiçekler yer alırken, program ile ilgili yazılı basında 26 haber çıktığı belirlendi.
Her ay televizyon programlarının basında çıkan haberlerinin incelendiği rapora göre, üçüncü sırada yaşamın içinden bir çok farklı konunun gündeme geldiği ve başarılı sunucu Zahide Yetiş tarafından sunulan Zahide Yetiş’le isimli program yer alırken, program hakkında yazılı basında 22 haber çıktığı saptandı.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar