23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Cumhuriyet gazetesinden tehlikeli provokasyon

Cumhuriyet gazetesi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde gerçekleşen katliamın ardından yine bir provokasyona imza attı.

Ruh hastası bir katilin işlediği cinayeti 'toplumsal ayrıştırma' olarak servis eden gazete Türkiye düşmanlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi'ndeki bir araştırma görevlisi, dekan yardımcısı, fakülte sekreteri, öğretim üyesi ve okutmanı silahla vurarak öldürdü.

Üniversitede çalışanları sürekli 'FETÖ'cü diye şikayet eden ve aslında kendisinin örgüt bağlantısı araştırılan Volkan Bayar fakülte binasının 3. katında Dekan Yardımcısı Mikail Yalçın, Fakülte Sekreteri Fatih Özmutlu, araştırma görevlisi Yasir Armağan ile öğretim üyesi Yard. Doç. Dr. Serdar Çağlak'ı silahla öldürdü, 3 kişiyi yaraladı. 

wmosf_1523000651_4445.jpg

CUMHURİYET OLAYI ÇARPITTI 

Cumhuriyet gazetesi bu olayı toplumsal ayrıştırmanın ürünü olarak servis ederek yine her zaman yaptığı işi yaptı. Aslında toplumu ayrıştırmak için her türlü provokasyonu ise bu gazete yaptı. Charlie Hebdo'nun karikatürünü yayınlayarak toplumda büyük bir infial oluşturmak isteyen, devletin mahrem bilgisi olan MİT tırları görüntülerini yayınlayan ve ülkesini sürekli kötü göstermeye çalışan "Cumhuriyet" bir katliam haberi üzerinden ülkede kaos yaratmaya çalışarak kirli yüzünü gözler önüne serdi.

 

habervaktimGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar