19 Ocak 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AutoShow’un Nisan dergisi dolu dolu

Eskişehir’in en aktif derneği olan AutoShow26 Otomobil Sporları ve Yardımlaşma Derneği’nin Nisan ayı dergisi okuyucuyla buluşmaya hazırlanıyor. 

AutoShow26 Otomobil Sporları Dergisi Nisan sayısı okuyucularıyla buluşmaya hazırlanıyor.3 ay da bir çıkan AutoShow26 Otomobil Sporları dergisi, Eskişehir’de otomobil esnaf, tüccar ve bir çok alanda faaliyet gösteren büyük firmaların seslerini duyurdukları İç Anadolu Bölgesinin tek otomobil sporları dergisi olma özelliğini taşıyor.

İç Anadolu bölgesine ücretsiz dağıtılan AutoShow26 Otomobil Sporları Dergisi bir çok özelliğiyle de otomobil dünyasında dikkat çekmeye devam ediyor.

Dernek Başkanı Hasan Akbaş yaptığı açıklamada, “Bizler için Autoshow26 dergisi derneğimizin üyelerimizin ve dergiye reklam veren firma ve sponsorlarımızın modern yüzü olmaya bizleri anlatmaya tanıtmaya devam eden çok güzel bir araç güzel bir hatıra emek zaman ve alın teri isteyen bir uğraş. Her geçen gün daha büyük firmalarla daha güzel yol arkadaşlarıyla yolumuzu çizmeye, dergimiz renklenmeye kalitesi yükselmeye devam ediyor. Dergimiz tüm İç Anadolu’nun parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Buda bizleri çalışmaya ve yaptığımız işe sahip çıkmaya teşvik ediyor. Derginin hazırlanmasında tüm emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar