15 Temmuz 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hem sevgili hem de eş aynı gazeteye vefat ilanı verdi

Hem sevgili hem de eş aynı gazeteye vefat ilanı verdi
  • 11 Mayıs 2019 Cumartesi
  • 1811 kez okundu

Dışarıdan bakıldığında gayet sıradan ve mutlu bir aile hayatı var gibi duran Bill Leroy evli ve 3 çocuk babasıydı. Her zaman ailesine ve çocuklarına düşkün biri olarak yaşadığı hayatı 55 yaşında yakalandığı Akciğer kanseri nedeni ile son buldu. Şaşırtan gerçek ise Leroy’un vefat etmesi ile ortaya çıktı.

Bill Leroy’un vefat etmesi üzerine acılı eşi gazeteye vefat ilanı verdi. Vefat ilanını okumak isteyenler hemen altında yer alan bir diğer ölüm ilanı ile şok yaşadılar. Diğer vefat ilanını veren ise onunla yıllardır sevgili olan kadın tarafından verilmişti. Üstelik ilanda açıkça uzun süredir kız arkadaşı ibaresi ise dikkat çekiyordu.

Yıllarca eşine sadık bir eş olarak bilinen Bill Leroy’un vefat etmesi ile gerçekler gün yüzüne çıkmıştı. Yıllardır sevgilisi olan adama son görevini yapmak için gazeteye verdiği vefat ilanı ile aslında sadık gibi görünen bir eşin, yıllardır eşini aldattığı da ortaya çıkmış oldu. Üstelik aynı gazeteye ilan vermeleri ve ilanların alt alta gelmesi de hayatın garip bir oyunu olarak kabul edildi. Gazetede sevgilinin verdiği ölüm ilanını okuyanlar ise, yıllardır gizli saklı yaşanılan ilişkinin bilerek ortaya çıkarıldığını düşündüler. Sevgili ve eşin aynı cenaze törenine katılıp katılmadıkları ise merak konusu oldu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.