13 Temmuz 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Terminatör 6 Vizyon Tarihi

Terminatör 6 Vizyon Tarihi
  • 27 Temmuz 2019 Cumartesi
  • 2489 kez okundu

Terminatör serisi, James Cameron’ın yönetmenliğinde tekrar sinemaseverler ile buluşuyor.

Serinin ikinci filmiyle beraber yönetmenlik koltuğundan ayrılan Cameron’ın serinin altıncı filmi ile tekrardan yönetmen koltuğuna oturacak olması, hayranlar için heyecan verici oldu. Terminatör serisinin demirbaşlarından olan ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger’in gelmesiyle beraber James Cameron’ın da filme dahil olması açıkçası şaşkınlıkla karşılanacak bir durum değildi.

Çünkü kendisi Arnold Schwarzenegger olmadan Terminatör serisine devam etmeyeceğini açıkça söylemişti. Elbette eski ekibin toplanmasıyla Linda Hamilton’ın da seriye tekrardan dahil olması umut verici oldu. Şu sıralar başını Avatar filmlerinden kaldıramayan James Cameron’ın böyle cesur bir karar alıp yine bu seriye dönmesi de hayranlar tarafından umutla karşılanıyor.

Vizyon Tarihi

Serinin altıncısının ismi ise Terminatör 6: Karanlık Kader oldu. İlk olarak İngiltere’de vizyona girecek olan filmin vizyon tarihi 25 Ekim 2019 olarak belirlendi. Türkiye’de ise vizyona gireceği tarih 1 Kasım 2019 olarak belirlenmiştir. Biletlerin daha önceden alınmasını öneren yapımcılar sinema salonlarının muhtemelen Terminatör 6 karanlık kader filmini izlemek için dolu olacağını ön görmektedirler. Filmin diğer ülkelerdeki vizyon tarihi şu anda net bir karara ulaşılmamıştır.

Filmin Konusu

Cameron’ın da açıkladığı üzere film, ilk iki filmin devamı niteliğinde olup, diğer filmleri esas almayacak. Film yeni nesil terminatörlerin savaşını konu edinecek. Terminator ise yüksek teknolojiyle uyumlu çalışan likid metalden yapılan bir robot olması seyirciyi ekrana daha çok kilitleyecek niteliktedir.

 Sarah Conor, Dani'ye yapılmak istenen suikasti önlemek amacıyla yeniden ortaya çıkacak. Grace ise Sarah ortaya çıkmadan önce Daniyi koruyan tek kişi konumuna düşecektir. Grace ise yarı insan yarı robot olarak karşımıza çıkacak. Fragmanda Sarah Connor diğer terminatörler ile baş edecek kadar güçlüdür. Fragmanı izlediğiniz zaman Sarah Connor’ın yeni nesil bir terminatörü diğer bir terminatörün saldırısından kurtardığını görüyoruz.

 Ardından Sarah Connor bu yeni nesil terminatöre ‘’Hiç senin kadar insana benzeyen bir terminatör görmedim’’ diyor. Ardından cümlesine ‘’Neredeyse insansın’’ diyerek devam ediyor. Terminatör ise ‘’Ben insanım zaten’’ diyerek verdiği cevabın ilginçliği karşısında bizi ekrana kilitliyor. Fragmanın sonlarına doğru ise Arnold Schwarzenegger’i sakallı bir halde görüyoruz.

Bu halinin sebebi ise büyük ihtimalle kendisini gizlemek için kullandığı bir takma sakal. Film, terminatörlerin adeta birer insan olduğu bir dünyada geçeceğe benziyor. Filmi izleyemeyecek olanlar için de alternatif olarak online film izleme siteleri de mevcut. 

https://www.fullizlet.com/terminator-6-dark-fate-tr-dublaj-izle/

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.