23 Ocak 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Pes Artık Dediren Paylaşım: ’Ölmeseydi kadın öldürecekti...’

İzmir Buca'da annesi ve sevgilisi tarafından vahşice öldürülen minik Eymen hakkında sosyal medyada yapılan bir yorum infiale neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde 5 yaşındaki Eymen'in cansız bedeni tandırda bulunmuş, soruşturma başlatan polis Eymen'in katillerinin annesi ve sevgilisi olduğunu tespi etmişti. Olayın üzerine sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken, bir twitter kullanıcısının yaptığı yorum infiale neden oldu.

EYMEN'İN CESEDİ TANDIRDA BULUNDU

Anne M.D. ile sevgilisi S.E. döverek nefessiz kalarak ölmesine neden oldukları Eymen'in cansız bedenini bağlayarak bir poşete koyduktan sonra kullanılmayan bir tandır içine sakladıklarını itiraf etti. Minik Eymen'in vahşice katledilmesinin üzerine kamuoyunda tepkiler çığ gibi büyüdü. Sosyal medyada yapılan yorumlarda Eymen'in katillerine tepkiler gösterildi.

ÖLMESEYDİ BAŞKA BİR KADININ KATİLİ OLACAKTI

Bir sosyal medya kullanıcısı, minik Eymen'in vahşice katledilişini hiçe sayarak yaptığı yorumda, "Bu çocuk ölmeseydi ileride başka bir kadının katili olacaktı. Çocuklarınızı döverek değil öperek büyütün." dedi. Yapılan bu yorum herkesi şoke ederken, bahsi geçen sosyal medya kullanıcısına büyük tepki gösterildi.

HaberVaktiGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar