23 Ocak 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Emirdağ Belediyesi’nden Manidar Paylaşım

Son birkaç gündür Türkiye gündemini meşgul eden İstanbul Yenikapı da İstanbul Büyükşehir Belediye tarafından sergilenen araçlar. Yerel seçimler öncesinde makam araçları konusunda bazı iddialar ortaya koyan Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bu araçları Yenikapıda sergileyeceğini ifade etmişti. Ancak alana getirilen araçların hizmet için kullanılan araçlardan oluşması “adeta dağ fare doğurdu” yorumlarına neden oldu.

Bu yorumlar sonrasında aynı alana lüks bir araç getirilmiş ancak kısa süre içinde aracın mevcut başkan vekiline ait olduğu ortaya çıktı.

Bu sırada evde bakıö hizmetleri gibi çeşitli birimlere ait araçların alanda toplatılması nedeniyle hizmetlerin aksadığı yönünde eleştiriler geldi.

Tüm bugelimelere ise Emirdağ Belediyesi sosyal medya hesabından manidar bir paylaşım yapıldı.

Hizmet araçlarımızı toplu bir şekilde fotoğrafını çekemedik çünkü her biri Emirdağımızın dört bir yanında vatandaşımıza "Hizmet" etmekle meşguldü. ��

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar