7 Temmuz 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Nihat Genç açıkladı! Oda TV’den neden ayrıldı?

Nihat Genç açıkladı! Oda TV’den neden ayrıldı?
  • 11 Eylül 2019 Çarşamba
  • 1609 kez okundu

Ulusalcı yazar Nihat Genç, Oda TV'den ayrılık sürecini net bir şekilde ifade etti.

Ulusalcı kimliğiyle ön plana çıkan ve aykırı çıkışlarıyla tanınan Nihat Genç, Odz TV'den ayrılış sürecini net bir şekilde ifade etti.

ODA TV'DE SÖZCÜ'YÜ ELEŞTİREMİYORDUK

Veryansın TV ile yazılarına ve açıklamalarına devam eden Genç, ''Veryansın TV, büyük bir yükün altına girdi. Nedir Veryansın? Düşünün Oda TV'de yazı yazıyorsunuz. Sözcü hakkında bir şey diyemiyorsunuz. Ayşenur Arslan hakkında bir şey diyemiyorsunuz. Şunun hakkında bir şey diyemiyorsun. Telefon geliyor. Bilmem ne gelkiyor.'' ifadelerini kullandı.

HDP İTTİFAKINI ELEŞTİRTMİYORLARDI

Oda TV'nin HDP ile dirsek teması içine girdiğini ima eden Genç, ''Tam da HDP ittifakı hakkında bir şey diyemiyorsun. Yine telefon geliyor, bilmem ne filan. Yani hür değilsin bağımsız değilsin. Şimdi çok rahat bir alan açtık ve çok değerli yazarlarımız var.'' ifadelerini kullandı.

HaberVaktiGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.