10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Haluk Bayraktar’dan CHP’li Öztrak’a karikatürlü cevap

Milli gururumuz İHA/SİHA'ların üreticisi Haluk Bayraktar resmi Twitter hesabından CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak'a çok sert bir yanıt verdi.

AYKAR A.Ş.'nin Genel Müdürü ve milli gururumuz İHA/SİHA'ların üreticisi Haluk Bayraktar resmi Twitter hesabından CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak'a çok sert bir yanıt verdi. Bayraktar'ın paylaştığı karikatürde yerli ve milli İHA'lardan kaçan teröristlerin çığlıkları yer alıyor.

CHP'li Öztrak'ın ''Ukrayna’dan motor gelmezse Akıncı SİHA uçmuyor, Almanya’dan motor gelmezse Altay tankı yürümüyor.'' şeklindeki tweetine yanıt veren Haluk Bayraktar, ''Akıncı İHA'nın dizel motorunu TEI tasarlayıp üretti ve teslim etti.'' ifadelerini kullandı.

''TEKNOLOJİDEN ANLAMAYANA KARİKATÜRLE ANLATMAYI DENEYELİM''

Resmi hesabından açıklamada bulunan Bayraktar, ''Akıncı İHA'da kullanılan Ukrayna menşeili motorun ise ortak üretimi yapılacak. Ar-Ge, Üretim, Teknolojiden anlamayana bir de karikatürle anlatmayı deneyelim.'' diyerek bir görsel paylaştı.

haber7Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.