10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Cumhuriyet Gazetesi virüs üzerinden Türkiye’yi hedef aldı

Türkiye'nin attığı bütün sağlam adımlara ''istemezük'' diyenler bütün kirli düşünceleriyle yeniliğe, gelişime ve ilerlemeye karşı durmaya devam ediyor. İstanbul Havalimanı konusunda onlarca yalan ve iftira dolu haber yapan Cumhuriyet Gazetesi bu sefer de koronavirüsü üzerinden İstanbul Havalimanı algısı yapmaya çalıştı.

ürkiye ile husumeti olduğunu her fırsatta yalan ve iftiralarla açıkça belli eden karanlık hücre bir kez daha devreye girdi.

Çin'in Vuhan kentinde yayılan koronavirüsü için tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de bütün havalimanlarında önlem alınıyor. Ancak Cumhuriyet Gazetesi, İstanbul Havalimanı'na olan karşıtlığını bu kez de virüs algısıyla gündeme getirdi.

Salgının Türkiye ile özdeşleşmesi için İstanbul Havalimanı ve Türk bayraklı fotoğraf kullanan Cumhuriyet Gazetesi'ne sosyal medyadan binlerce tepki yağdı.

''SALGINLA TÜRKİYE'NİN ADI ÖZDEŞLEŞSİN DİYE...''

Bu olay üzerine Twitter hesaplarından binlerce mesaj atan vatandaşlar, ''Türkiye'nin adı salgınla özdeşleşsin diye bu görseli dijital hafızaya atıyorlar'' yorumlarında bulundular.

Bazı vatandaşlar ise Cumhuriyet Gazetesi'nin haberini paylaşarak, ''bunlar varken düşmana gerek yok'' tepkisinde bulundu.

hnaber7Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.