9 Nisan 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Onur Büyüktopçu ünlüleri ifşa etti: Ne pis bir dünyaymış, bilseydim girmezdim!

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Koray karakteri ile sevilen Onur Büyüktopçu, ünlüleri anlattı. Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Onur Büyüktopçu, ünlüler dünyası ile ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. 'Ünlüler dünyası ne kadar pis bir dünyaymış bilseydim girmezdim' diye konuşan oyuncu, gördükleri karşısında şaşkına döndüğünü anlattı. Ünlüleri ifşa eden Onur Büyükopçu'nun sözleri olay yaratacak!

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Onur Büyüktopçu'nun ünlüler dünyası ile ilgili yaptığı açıklama çok dikkat çekti. Tartışma yaratacak bu sözlerle aslında ünlüler dünyasındaki bir gerçeği de ortaya döken Onur Büyüktopçu, önemli bilgiler verdi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.