1 Haziran 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Koç Üniversitesi, Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu’nu fakülteden attı!

CNN Türk canlı yayınında açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, Koç Üniversitesi'ndeki görevine son verildiğini duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde HaberTürk'te Didem Arslan Yılmaz'la yaşadığı tartışmanın ardından Türkiye'nin gündemine oturan ABD'de yaşayan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, CNN Türk canlı yayınında Koç Üniversitesi'nin görevine son verdiğini açıkladı.

'TÜRKİYE'DE ÇOK ŞANSLISINIZ' DEMİŞTİ

HaberTürk canlı yayınında Prof Dr. Mehmet Çilingiroğlu, “Göğüsünüz ağrısa 20 bin dolar. Hastalar hastaneye gidemiyor, Türkiye’de siz çok şanslısınız. Allah devletimizden razı olsun” ifadelerini kullanmıştı. Programlarının sonuna doğru Çilingiroğlu, sözünün kesildiğini belirterek programdan tartışmalı bir şekilde ayrılmıştı.

BENİ ATSAN NE OLUR ATMASAN NE OLUR?

Bugün CNN Türk canlı yayınına bağlanan Çilingiroğlu, yayın esnasında Koç Üniversitesi'ndeki görevine son verildiğini öğrendi. Koç Üniversitesi'ne seslenen Çilingiroğlu, ''Kimseye ihtiyacım yok. Koç Üniversitesi'ne çok emeğim geçti. Beni atsan ne olur, atmasan ne olur.'' ifadelerini kullandı.

HaberVaktiGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.