4 Haziran 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ramazan Bayramı Diyanet TV’de yaşanacak

Diyanet TV, ramazan bayramına özel hazırladığı yayınlarla evlerinize konuk oluyor

Korona virüs tedbirleri kapsamında zamanının çoğunu evde geçirenler için ramazan ayı boyunca mukabele, iftar - sahur programları, “Cuma Hutbesi”, sohbet, eğitim, Hadis ve Kur’an-ı Kerim dersleri ile cami iklimini evlerinize taşıyan Diyanet TV, ramazan bayramının bereket ve mağfiretini de bayrama özel programlarla izleyiciyle buluşturacak.

“Bayram Özel Programı”

Rahmet ve mağfiretiyle gönüllerimizi kuşatan, kul olmanın şuurunu ve ibadetin huzurunu yaşatan Ramazan-ı Şerifin ardından bayramın ilk sabahı ekranlara gelecek olan “Bayram Özel Yayını” ile ramazan bayramının birinci günü idrak edilecek.

Birbirinden değerli konukların sohbetleri ve ilahilerle izleyiciyle buluşacak programda, korona virüs tedbirleri kapsamında bayramı evlerinde geçirenler için tavsiyelerde bulunulacak.

“Bayram Özel Programı” Necip Karakaya’nın sunumuyla saat 10.30’da Diyanet TV’de…

 “Bayram Selamı”

"Ramazan ve Sorumluluk Bilinci" temasıyla idrak edilen ramazan ayı sonrasında ramazan bayramının ilk gecesi ekranlara gelecek ve bayram boyunca devam edecek “Bayram Selamı” adlı programın ilk konuğu Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş olacak.

Üç gün süreyle ekranlara gelecek “Bayram Selamı”nda birbirinden değerli konukların sohbetleriyle bayramı evlerinde geçirenler için bayramda yapılacak ibadetler anlatılacak, Müslümanlara ramazan bayramını nasıl geçirecekleri hakkında tavsiyelerde bulunulacak.

“Bayram Selamı” Selman Tuna’nın sunumuyla ramazan bayramı boyunca her gün saat 21.30’da Diyanet TV’de…

Diyanet TV Canlı Yayınını İzlemek İçin TIKLAYINIZ>>>

Kaynak: Diyanet Haber


Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.