21 Ekim 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Müjde tesirini hemen gösterdi! Y.Ozdil nefret kustu

Müjde tesirini hemen gösterdi! Y.Ozdil nefret kustu
  • 22 Ağustos 2020 Cumartesi
  • 1950 kez okundu

Başkan Erdoğan'ın ağzından Karadeniz'de 320 milyar metreküp doğalgaz bulduğu müjdesini vatandaşlar büyük bir sevinçle karşılamışken Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in daha önce küçük çaplı doğal gaz bulunması ve petrol keşfi iddialarını içeren 8 haberi alıp Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz keşfini küçük görmeye kalkması tepki çekti.

Sakarya Gaz Sahasından 320 milyar metreküple Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz keşfini gerçekleştirdi. Bunu hazmedemeyen zihniyet günlerdir kendilerini komik duruma düşüren haber ve paylaşımlarla nefret kusuyor. 

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil 8 farklı tarihte Türkiye'yi ümitlendiren çoğu doğalgaz ve petrol bulunmasına dair iddiaları içeren haberleri paylaşıp Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz keşfini çöpe atarcasına aklınca küçük görerek "Beraber yürüdük biz bu yıllarda :)" ifadelerini kullandı.

Fatih'i masaüstü arka planı kullanmak için tıklayınız

 

 

KAYNAK: HABER7


Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.