16 Ocak 2021 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Darbeci zihniyete sert tepki: Bunlar tek parti dönemini özlüyor!

Habertürk ekranlarında yayınlanan 'Türkiye'nin Nabzı' programında konuşan GENAR Araştırma Başkanı İhsan Aktaş, darbeci zihniyetlere sert cevap verdi. Aktaş, ''Bir adam çıktı dedi ki Recep Tayyip Erdoğan seçimle gitmez. Aynı cümleleri bir FETÖ'cü profesör söylemişti. Demişti ki ' 100 tane seçim olsa Erdoğan gitmez. Öyle bir şey olması lazım ki Recep Tayyip Erdoğan'ın aday olmaması lazım.' Peki neyi özlüyor bu arkadaşlar? Demek ki bu arkadaşlar tek parti dönemini özlüyorlar.'' ifadelerini kullandı.

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.