24 Şubat 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Şehit Kahveci’nin Annesi ile Şehidimiz Hakkında Eskişehir TV Özel Röportaj!

Eskişehir de konuşulmayan konuşulması, görmeden gelenlerin dile getirilmesi amacı ile yayın hayatına başlayan Eskişehir TV yayınlarına devam ediyor. Youtube üzerinden ve aynı zamanda sosyal mecralarda canlı yayınlarla bir çok konuyu gündeme taşıyan ve dikkat çeken Eskişehir TV Gara da şehit edilen  Uzman Çavuş Mevlüt Kahveci'nin annesi Ayşe Güler ile şehidimizi konuştu.

Abdullah Yeşilkaya sosyal medya hesabından şu bilgileri de paylaşarak ortaya atılan bazı iddiaların asılsın olduğunun altını çizdi.

Eskişehirli Gara Şehidimiz Uzman Çavuş Mevlüt Kahvecinin Annesi Ayşe Güler Teyzemiz Oğlunun Pkk'nın Elinde Olduğu Günlerde Devlet Ondan Ve Diğer Evladı Kaçırılan Ailelerden Hiçbiri Yardımı Esirgememiş Ne Zaman Gitseler Görüşmüşler Cumhurbaşkanımızla 4 Kez İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu Ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy İle Defalarca Görüşmüşler
Ankara'ya Ne Zaman Gitseler El Üstünde Tutulmuşlar Saat Farketmeksizin İçişleri Bakanımıza Ve Yardımcısına Ne Zaman Telefon Açsalar Cevap Verilmiş 13 Canı Sağ Salim Kurtarmak İçin Çırpınmışlar Kurtulmaları İçin Maddi Manevi Hiçbir Yardımı Esirgememişler Ama Hala Devlet Hükümet Birşey Yapmadı Diyenler Utanırlarmı Acep?

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar