18 Nisan 2021 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“Dayakçı Öğretmen” İddiası

Show Tv ana haber bülteninin 03 Nisan 2021 Cumartesi geceki haber bültenin de yer alan Eskişehir'de ki bir okulda yaşandığı iddia edilen şidded haberi tepkiye neden oldu.

Snow tv haber de Eskişehirliler izledikleri görüntülere inamadılar. İddiaya göre minik öğrenciye okulda hem fiziksel hemde psikolojik şiddet uygulandı. Konuyu bir gün annesine anlatan minik öğrencinin anlattıklarından sonra olayla ilgili soruşturma açıldı ve iddiaya göre şiddet uygulayan öğretmen sadece minik öğrenciye değil sınıf arkadaşlarına da şiddet uygulamıştı. Minik öğrencinin annesi mücadele başlattı ancak istediği sonucu alamadı.

Öğrenmenin görev yeri değiştirildi

Anne öğretmeni şikayet etti. Başlatılan soruşturmayla öğretmenin görev yeri değiştirildi ama iddaaya göre araya birilerin girmesiyle bu karar iptal ettirildi. Oğlunu o okuldan alan anne Güler Akın bakanlığın yolunu tuttu. Olayın bakanlık tarafından da araştırılması bekleniyor.

 

Ana Haber bülteni 21:50 dakikada başlayan haberGönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar