22 Eylül 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Orman yangınları üzerinden provokasyon yapan Payzın’a Murat Kekilli’den tokat gibi cevap!

Orman yangınları üzerinden provokasyon yapan Payzın’a Murat Kekilli’den tokat gibi cevap!
  • 2 Ağustos 2021 Pazartesi
  • 1808 kez okundu

Sanatçı Murat Kekilli, orman yangınları üzerinden sosyal medya üzerinden algı oluşturmaya çalışan Şirin Payzın'a Yunanistan'daki yangınlarla ilgili yaptığı paylaşımı hatırlatarak sert tepki gösterdi.

Sanatçı Murat Kekilli, Türkiye'de devam eden orman yangınlarıyla ilgili paylaşımlarda bulunan Şirin Payzın'ın iki yüzlülüğünü ortaya döken bir paylaşımda bulundu.

Daha önce Yunanistan'da gerçekleşen yangınlar ile ilgili, "Yunanistan'ın acısı acımızdır." şeklinde paylaşım yapan Payzın, Türkiye için ise algı oluşturucu bir paylaşımda bulundu.

Twitter'dan "Yanan yerlere çökülecek mi? Göreceğiz..." şeklinde paylaşım yapan Payzın, sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki görürken en okkalı cevap ise sanatçı Murat Kekilli'den geldi.

Payzın'ın Yunanistan ve Türkiye'de meydana gelen yangınlar sonrası yaptığı paylaşımlar; MURAT KEKİLLİ'DEN TOKAT GİBİ CEVAP

Murat Kekilli ise bu paylaşımlar için, "Atina'daki can da Türkiye'deki patlıcan mı? Üstümüze kabus ve ikiyüzlü yalanlardan başka çöken ne var, söyle de bilelim?" ifadelerini kullanarak Payzın'ın iki yüzlülüğünü ortaya koydu.

 

haber7.comGönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar