22 Mayıs 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Denizli Basın Toplantısı Düzenledi - Video

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli bugün yapılan antrenman sonrası Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Düzenlemiş olduğu ilk basın toplasında Denizli; "Elazığspor maçında tahminimizin gerisinde bir oyun sergiledik. 1 puan ile bir başlangıç yaptık. Pazar günü oynayacağımız Ümraniyespor maçı ile taraftarımızla ilk kez buluşacağız. Heyecan verici bir durum. Şehrin, takımın ve taraftarın beklentisini biliyorum. Şampiyonluk için bu göreve davet edildiğimi biliyorum. Hiçbir koşul gözetmeksizin bu çalışmayı beynimde ve yüreğimde hissettiğim için burada başladım. Önümüzde yol haritası var. 13 haftalık süreçte belki puan kayıpları da olacak ancak bunların hiçbiri bizi hedefimizden şaşırtmayacak. Hedefimiz belli, bu hedefe mutlaka ulaşacağız. Buraya bir hedef için geldim. Sezon sonunda şampiyon olacağız. Taraftarımızı, bu hafta stattan evlerine mutlu göndermek istiyoruz. Bu bizim, görevimiz. Hafta sonu tabiki önemli. Ama sezon sonu daha da önemli." dedi.

 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar