19 Kasım 2017 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Zorlu maçın galibi Mühendislik Fakültesi

Anadolu Üniversitesi Futbol 2. Ligi’nde, İletişim Bilimleri Fakültesi (İBF) ile Mühendislik Fakültesi karşı karşıya geldi. 10 Mart Cuma günü Yunus Emre Kampüsü Futbol Sahası’nda oynanan karşılaşmada Mühendislik Fakültesi, 3-2’lik galibiyetle sahadan ayrıldı.

Maçı hızlı ve baskın oyunuyla kontrol altına alan İletişim Bilimleri Fakültesi, gerçekleştirdiği ataklar sonucunda ilk dakikalarda golü buldu. İlk golün ardından aynı tempoda devam eden oyunda, iki takımında kazandıkları korneri avantaja çevirmeleri sonucunda ilk yarı 2-1 İletişim Bilimleri Fakültesinin üstünlüğüyle sona erdi.

İkinci yarıya toparlanmış olarak dönen Mühendislik Fakültesi, bir gol daha atarak beraberliği yakaladı. İlerleyen dakikalarda gerçekleşen atakta İletişim Bilimleri  Fakültesi kalecisi, gole giden Mühendislik Fakültesi oyuncusuna yaptığı müdahale ile kırmızı kart gördü ve takımı sahada 10 kişi kaldı. Son dakikalara kadar devam eden zorlu mücadelede, İletişim Bilimleri Fakültesi 1 kırımızı kart daha gördü. Kırmızı karta sebep olan pozisyonun ardından Mühendislik Fakültesi kullandığı frikiği golle sonuçlandırdı ve  maçı 3-2 kazandı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri