22 Haziran 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Süper Lig’in Kapısını Bu Maçta Açacağız!

Genel Sekreterimiz Erdal Şahbaz, açıklamalarda bulundu.


Öncelikle; deplasmanda oynadığımız Evkur Yeni Malatyaspor karşılaşmasında göstermiş oldukları üst düzey mücadeleden dolayı futbolcularımızı kutluyoruz. Aramıza katıldığın günden itibaren Eskişehirsporumuzun hedefine ulaşacağını ısrarla ifade eden Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli hocamıza ve Teknik ekibine de teşekkür ediyoruz. Bu galibiyetle başından bu yana ifade ettiğimiz "Spor Toto Süper Lig'e çıkacağız." isteği ve arzusunun anahtarını almış olduğumuzu düşünüyoruz. Spor Toto Süper Lig'in kapısını açmasında mihenk taşı olacağını düşündüğümüz Sivasspor karşılaşmasını kazanarak hedefe ulaşmamıza vesile olacaktır.

Artık bize geçen avantajı kullanmak istiyoruz. Bu nedenle 23 Nisan 2017 Pazar günü oynayacağımız Sivasspor maçına desteğini bizden hiçbir zaman esirgemeyen taraftarımızı ve tüm Eskişehir'lileri, çocukları, kadınları stadyumumuzu bir şölen havasına çevirmelerini bekliyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram'ına denk gelen maçımızın o gün çocuklarla şenlenmesini ve güzelleşmesini istiyoruz..Bu süre içinde Eskişehirdeki resmisiyle, özeliyle,tüm kurum ve kuruluşları, 35.000 kişilik stadyumumuzu doldurmalarını ve şenlik havasına çevirmelerini bekliyoruz.

 

Erdal ŞAHBAZ
Eskişehirspor Kulübü 
Genel SekreteriGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar