11 Aralık 2017 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Süper Lig’in Kapısını Bu Maçta Açacağız!

Genel Sekreterimiz Erdal Şahbaz, açıklamalarda bulundu.


Öncelikle; deplasmanda oynadığımız Evkur Yeni Malatyaspor karşılaşmasında göstermiş oldukları üst düzey mücadeleden dolayı futbolcularımızı kutluyoruz. Aramıza katıldığın günden itibaren Eskişehirsporumuzun hedefine ulaşacağını ısrarla ifade eden Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli hocamıza ve Teknik ekibine de teşekkür ediyoruz. Bu galibiyetle başından bu yana ifade ettiğimiz "Spor Toto Süper Lig'e çıkacağız." isteği ve arzusunun anahtarını almış olduğumuzu düşünüyoruz. Spor Toto Süper Lig'in kapısını açmasında mihenk taşı olacağını düşündüğümüz Sivasspor karşılaşmasını kazanarak hedefe ulaşmamıza vesile olacaktır.

Artık bize geçen avantajı kullanmak istiyoruz. Bu nedenle 23 Nisan 2017 Pazar günü oynayacağımız Sivasspor maçına desteğini bizden hiçbir zaman esirgemeyen taraftarımızı ve tüm Eskişehir'lileri, çocukları, kadınları stadyumumuzu bir şölen havasına çevirmelerini bekliyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram'ına denk gelen maçımızın o gün çocuklarla şenlenmesini ve güzelleşmesini istiyoruz..Bu süre içinde Eskişehirdeki resmisiyle, özeliyle,tüm kurum ve kuruluşları, 35.000 kişilik stadyumumuzu doldurmalarını ve şenlik havasına çevirmelerini bekliyoruz.

 

Erdal ŞAHBAZ
Eskişehirspor Kulübü 
Genel SekreteriGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri