25 Nisan 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Anadolu Üniversitesi’nde Kupa Teslim Töreni

Futbol, voleybol ve hentbol branşlarında 2016-2017 sezonunu şampiyon olarak bitiren Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, kupalarını Rektör Naci Gündoğan’a teslim etti.

A.Ü. Yunus Emre Kampüsü Öğrenci Merkezi Fuaye Alanında düzenlenen kupa takdim törenine; Vali Azmi Çelik, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy, akademisyenler, antrenörler ve sporcular katıldı.

Spor adına Eskişehir’de güzel bir sene yaşandığını dile getiren Vali Çelik, programda yaptığı konuşmada, “Spor adına yaşanan bu güzel başarıların Eskişehir Basket ve Eskişehirspor’un Süper Lig’e çıkmasıyla devam etmesini diliyoruz” dedi.

Eğitim alanındaki başarılarını artırarak devam ettiren Anadolu Üniversitesi’nin spora da büyük katkı sunduğunu söyleyen Vali Çelik,  başarılı sporcuları kutlayarak, önümüzdeki yıl güzel bir sezon geçirmelerini diledi.

Anadolu Üniversitesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında yer aldıklarını kaydeden Rektör Gündoğan da, başarılı sporcuları kutladığı konuşmasında, bu haklı gururu kendilerine yaşatan herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Hentbol Bayanlar 1. Lig'de şampiyon olan AÜ. Bayan Hentbol Takımı, kupasını Rektör Gündoğan’a teslim etti. Daha sonra Türkiye Voleybol Bayanlar 1. Ligi’ne yükselmeyi başaran AÜ Voleybol Takımı ve Bölgesel Amatör Lig’e çıkmaya hak kazanan AÜ Futbol Takımı kuplarını Rektör Gündoğan’a teslim etti. Kupa Teslim Töreni’nden sonra Vali Çelik ve Rektör Gündoğan başarılı sporculara madalyalarını verdi.

Program, Anadolu Üniversitesi Rtim Grubunun sunduğu konserin ardından sona erdi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar